Skip to content

Patlayıcı madde fiyatlarında 2010’a girerken artış

 Ulusal kuruluşumuz olan MKE’nin 23.11.2009 tarihinde dinamit fiyatlarını düzenlemesi ile 2010’a yeni fiyatlarla giriyoruz.

MKE Barutsan Roket ve Patlayıcı Madde Müdürlüğü’nün 23.11.2009 tarihinde yeni fiyat listesi yayınlanmasıyla dinamit çeşitleri üzerinde fiyat artışı oldu. Fiyat artışının uygulamaya girmesiyle diğer üretici firmalarda maliyet artışları ve döviz kurunda düzenlemelerin yansıtılması sebebiyle emülsiyon dinamit ve elektriksiz (nonel) kapsüllerde fiyat değişikliklerine gittiler.

Konu hakkında bilgilerine başvurduğumuz Yavaşçalar Av Spor Mlz. San. ve Tic. A.Ş Pazarlama Müdürü Kamil Özçelik, “2009 yılı zorlu ve bizim içinde başarılı bir yıldı. Krizlerin yaşandığı, herkesin üzerine düşeni yapması gereken bir yıldı. Yavaşçalar olarak Yavex markamızla üretimine geçtiğimiz emülsiyon dinamit üretiminde 2009 yılında iyi bir gelişme yaşadığımıza inanıyorum, 2010 yılı bizim gelişmemizin katlandığı bir yıl olacaktır. Fiyat artışlarını ise maliyetlerin artmasına ve döviz kuruna göre düzenlemeye gidilmesine mecbur kaldıklarını” dile getiren Özçelik “2010 yılını herkese mutluluk ve başarı dolu bir yıl olarak geçirmesini diliyorum” dedi.

İlgili diğer yazılar

There are no related posts on this entry.

Yorumlar

Yorum yok

Alıntı yapanlar

Alıntı yapan olmadı.

Yorum ekle

Zorunlu

Zorunlu

İsteğe bağlı

hogan outlet hogan outlet online louboutin pas cher louboutin pas cher tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher air max pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet

%d blogcu bunu beğendi: